Cumhurbaşkanı Erdoğan: Güvenlik Korucularının Maaşına 135 TL Zam Yaptık

Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak seçimin startını Erzurum'dan verdi. Ayrıca yaptığı açıklamalarda güvenlik korucularının maaşlarına zam yaptıklarını ifade etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Güvenlik Korucularının Maaşına 135 TL Zam Yaptık

Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklama ile beraber güvenlik korucularının maaşlarına zam yaptıklarını ifade etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları;

"Ben size diğer adaylar gibi gelip huzurunuzda palavra mı atayıp atmam. Biz bugüne kadar hiçbir zaman ne aldatan olduk ne aldanan olduk.

Biz yapılanı her zaman yapıyoruz, yapmaya devam ederiz. Son dönemde terör örgütünün güvenlik korucularımızı hedef alması boşuna değil. Güvenlik korucularımız terörle mücadele daha etkin görevler üstleniyor.

Gerekli şartlara sahip güvenlik korucularımızın bir kısmını uzman erbaş olarak da değerlendiriyoruz. Şimdi güvenlik korucularımızın ücretlerinde 135 liralık daha iyileştirme yapıyoruz.

Bu sabah evden çıkarken torunuma dedim ki: Eymen RABİA'yı göster dedim. Bak evde Eymen hazır. Sizde hazır mısınız? Tüm Batı duysun. Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet." ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları için TIKLAYINIZ

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 18:40
YORUM EKLE