Cumhurbaşkanı Erdoğan İle Muharrem İnce Görüşmesi Sona Erdi! İşte Yapılan Açıklamalar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi'nde CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ile görüştü. Yaklaşık 40 dakika süren görüşmenin detaylarını siz ziyaretçilerimize haberimizde aktarıyoruz.

POLİTİKA 09.05.2018, 22:08
Cumhurbaşkanı Erdoğan İle Muharrem İnce Görüşmesi Sona Erdi! İşte Yapılan Açıklamalar

Hatırlanacağı üzere, CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan görüşme talep etmişti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'da konuya dair yapmış olduğu açıklamasında bu tür görüşmelerin televizyon önünde yapılmasını doğru bulmadığını söyleyerek partimizde ağırlayabilirim demişti. 

Yapılan açıklamaların arından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, AK Parti Genel Merkezi'nde bir araya geldiler. 

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İLE MUHARREM İNCE GÖRÜŞMESİ TAMAMLANDI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce arasında gerçekleşen görüşme yaklaşık 40 dakika sürdü. Gerçekleştirilen görüşme sonunda ise Muharrem İnce görüşmeye dair açıklamalarda bulundu. 

Cumhuriyet Halk Partisi'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce yapmış olduğu açıklamalarda "Sayın Genel Başkanı ve AK Parti’ye, partisine başarılar diledik, sohbet ettik, dertleştik." ifadelerini kullandı. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan adına ise AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş kısa bir açıklamada bulunarak "Güzel bir görüşme oldu. İkisi de birbirlerine başarı dilediler. İkisi de Rizeli'ymiş. Sohbet ettiler." dedi. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)