Cumhurbaşkanı Erdoğan Muharrem İnce'ye FETÖ Tepkisi! 'Yarın Belgeleriyle Açıklayacağım'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim çalışmaları kapsamında düzenlediği mitingde CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin yapmış olduğu açıklamaları eleştirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuya dair açıklamalarını siz okuyucularımıza aktarıyoruz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Muharrem İnce'ye FETÖ Tepkisi! 'Yarın Belgeleriyle Açıklayacağım'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 24 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek olan cumhurbaşkanlığı seçimlerine yönelik çalışmaları kapsamında Balıkesir'de halkın karşısına çıktı. 

Burada seçim konusuna dair önemli açıklamalarda bulunana Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'yi eleştirdi. 

YENİ PROJELER HAKKINDA BİLGİ VERDİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan miting kapsamında yapmış olduğu konuşmasında yeni bir projeden bahsetti. Bu projelerle Balıkesir'in başka bir yer olacağını söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''AK Parti hükümetlerinde İstanbul İzmir otoyolu bir Balıkesir projesi değil mi? Siz Balıkesir'e buradan gelmeyecek misiniz, bu uzun yollar kısalmadı mı? İstanbul-İzmir körfez geçişinde hangi köprü var Osmangazi var. Biz Ferhat ile Şirin gibi dağları deldik ve Şirin'e ulaştık. Balıkesir bir başka olacak. El ele vereceğiz.'' ifadelerini kullandı. 

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN MUHARREM İNCE'YE TEPKİ

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin Kanal İstanbul'u durduracağım açıklamasına tepki gösteren Cumhurbaşkanı Erdoğan bunların hayatında dikili ağacı yok dedi. 

''Bu yatırımları durduracağım diyenler var mı? Bunların hayatında bir dikili ağacı yok. Şimdide durduracağım diyor. Biz diyorum Kanal İstanbul diyor ki neden yapayım para yok ki. Bunlar kör cahiller. Biz Marmaray'ı nasıl yaptıysak, Yavuz Sultan Köprüsü'nü nasıl yaptıysak aynı şekilde İstanbul İzmir otoyolunu da böyle yapıyoruz. Trakya tarafından gelen proje ile İstanbul'u Kuzey Ege ile bağlıyoruz. Hadi gel bakalım onu da durdur, onu da engelle. Senin ona ömrün yetmez ömrün. 18 Mart Çanakkale Köprüsü ile de Trakya üzerinden Balıkesir'e gelişi halledeceğiz.''

YARIN BELGELERİYLE BİRLİKTE AÇIKLAYACAĞIM

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Muharrem İnce'nin, Fetullah Gülen'in iadesine ilişkin iddialarına da tepki gösterdi. "Yalan söylüyor, yok böyle bir şey. Sen kimsin ki? ABD'nin yetkili mercileri sana böyle bir bilgiyi verecek? Söylediği tüm bilgiler yanlış, dürüst ve samimiysen MİT'e başvur. Sana bu bilgiyi aktaran kim Amerika mı Amerika'nın yetkilileri mi? Hayatları böyle. FETÖ ile ilgili Amerika'ya verdiğimiz 85 koli ile ilgili gazete kağıdı diyor. Zavallı. Adalet Bakanlığımızın resmi tutanakları o kolilerin içerisinde, onların yanında tabi ki gazete kupürü de var. Adamların hayatı yalan üzerine kurulu. " 

Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında ayrıca yarın bir televizyon programına katılacağını ve burada bazı şeyleri belgeleriyle açıklayacağını söyledi. "Yarın akşam Show TV'de genişçe bazı şeyleri belgeleri ile açıklayacağım"

Kamupersoneli.net - ANKARA


 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE