Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sözde Milletin İttifakı Diye Yola Çıkanlara Dersini Vereceğiz

Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Nevşehir'de miting düzenledi. Cumhurbaşkanı orada ypatığı açıklamalarla beraber seçime yönelik ifadelerde bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sözde Milletin İttifakı Diye Yola Çıkanlara Dersini Vereceğiz

Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Nevşehir'de düzenlediği mitingde açıklamalarda bulundu ve seçime yönelik ifadeler kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları;

3 yıl aradan sonra Nevşehir'de olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Nevşehir bugün destan yazıyor.

Nevşehirli kardeşlerimiz bizle oldukça daha ne vuslat isteyelim. Şu muhabbeti gördükten sonra daha ne isteyelim? Bize Nevşehir yeter. Sizlerden aldığımız güç ve cesaretle istikbale yürüyoruz.

Bu yola çıkış bir Cumhur İttifakı'dır. Bu Cumhur İttifakı'nı birlikte koruyacağız, fitne fesat sokmak isteyenlere fırsat vermeyeceğiz.

Halel getirmeyeceğiz. Bu cumhurun ittifakı kolay kurulmadı. Sözde milletin ittifakı diye yola çıkanlara 24 Haziran'da dersini vereceğiz.

Rabbimiz ne buyuruyor ancak inanlar kardeştir. Tüm mazlum ve mağdurların yanına koşmaya devam edeceğiz. Hiçbir kardeşimizi zalimlerin insafına teslim etmeyeceğiz.

Barış tesis edilene, istikrar sağlanana kadar mücadelemizi sürdüreceğiz.

Hiç kimseyi ötekileştirmeden, hiçbir vatandaşımızı ötelemeden, etnik kimliğine, inancına bakmadan herkesi bağrımıza basıyoruz.

Bir olalım, iri olalım, diri olalım, 81 milyon kardeş olalım. Bölgemizde fitneyi değil, kardeşliği büyüteceğiz. Ülkemizde husumeti değil, muhabbeti güçlendireceğiz.

Kavganın değil, barışın mücadelesini vereceğiz. Ayrışmanın değil, birleşmenin savunuculuğunu yapacağız.

Bugün Nevşehir'deyiz, ben gönül diliyle konuşuyorum. 81 milyona gelin helalleşelim diyeceğiz. Anadolu'da kinin filizlenmesine müsaade etmeyeceğiz."

Cumhur İttifakı'na, AK Parti'ye oyunuzu basmanızı istiyorum. 24 Haziran'da Türkiye'yi şahlandırıyor muyuz? Nevşehir'de sandıkları patlatıyor muyuz?

Nevşehir bizi hiç yalnız bırakmadı, tavrını adaletten, kalkınmadan yana koydu.

Nevşehir daima milli irade ve AK Parti'nin kalesi oldu. 16 Nisan'da da yüzde 65 oy ortalaması ile Türkiye oranının çok üstünde 'evet' dedi.

Tüm Nevşehirli kardeşlerime teşekkür ediyorum. Kimse bu ülkeyi eski istikrarsız günlerine döndürülemez. Milli iradenin artık vesayet sistemine bırakılmasına kimse müsaade edemez.

Milletin elinden cumhurbaşkanını seçmek yetkisini almak için kapalı kapılar ardında görüşüyorlar.

Biz bunlara boşuna milli irade hırsızları demiyoruz. Biz bunlara boşuna yıkım ekibi demiyoruz. Sözde İnce ne diyor, 4'üncüyü de ben yapacağım.

Ya sen neyi yapacaksın, dikili tek bir ağacın bile yok.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE