Cumhurbaşkanı Erdoğan TRT'de Seçim Propaganda Konuşması Yapmayacak

Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Partili isimlere verdiği bilgilere göre TRT'de seçim propagandası yapmayacağı ifade edildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan TRT'de Seçim Propaganda Konuşması Yapmayacak

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili genel seçimleri için Cumhurbaşkanı adayları ve siyasi partilerin TRT'den seçim propagandası yapmasına imkan sağlanıyor.

Buna yönelik olarak AK Parti'li yetkililerinden alınan detaylara göre Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ve hemde AK Parti'nin TRT'de seçim propagandası yapmayacağı ifade edildi.

AK Parti'li kurmayların verdiği bilgiler içerisinde ise Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ve Başbakan Yıldırım'ın yoğun seçim programları sebebiyle çekimlere zaman ayıramayacakları nedeniyle TRT'den sçim propagandası yapmayacakları belirtildi.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE