Devlet Bahçeli'den İstanbul Seçimine Yönelik Açıklama: Bedeli Ne Olursa Olsun Doğru Siyaset İzledik

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli İstanbul'da iftar programında gündeme yönelik olarak önemli açıklamalarda bulundu. Bahçeli, İstanbul seçimiyle alakalı olarak İmamoğlu'na göndermede bulunarak "çok güzel şeyler olacakmış. Yerin dibine batsın sizin güzeliniz" dedi.

POLİTİKA 11.05.2019, 21:46 11.05.2019, 21:54
Devlet Bahçeli'den İstanbul Seçimine Yönelik Açıklama: Bedeli Ne Olursa Olsun Doğru Siyaset İzledik

MHP lideri Devlet Bahçeli'nin açıklamalarından satırbaşları şu şekilde: 

İstanbul şaibesiz, şüphesiz iradeyle yükselmeli.

Bedeli ne olursa olsun doğru siyaset izledik.

İstanbul tertemiz vicdanlara emanet edilmelidir.

Türk milletinin gururu, gıpta edilecek kıymeti olan İstanbul boyunduruk altına nasıl girecektir? İstanbul'un kaderi, terör örgütlerinin, yani haçlı yedeklerinin tasallutuna nasıl havale edilecektir. 

Kandil çetesi, Pensilvanya şebekesi nasıl olup da İstanbul'da söz geçirecekler, büyükşehir belediye başkanlığı seçimini hangi yetkiye dayanarak etkileyebileceklerdir? Bin yıllık kardeşliğimizin celladı, milli varlığımızın düşmanı bu hıyanet ortaklarına inanan, umut bağlayan vicdan sahibi tek bir insanımız olabilecek midir? İstanbul, böylesi bir zillete onay verebilir mi?

Terör örgütleri 'demokratik güç birliği'nden bahsediyor. PKK'lı caniler, devamlı açıklamalar yapıp Ekrem İmamoğlu'nu övüyorlar, ağız birliği etmişler CHP'nin büyükşehir belediye başkan adayına destek mesajları paylaşıyorlar. Neymiş, çok güzel şeyler olacakmış. Yerin dibine batsın sizin güzeliniz.

Yorumlar (0)