Doğu Perinçek: Bizim İkinci Tura Kalacağımız Kesin Türkiye'yi Biz Yöneteceğiz

Vatan Partisi Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Doğu Perinçek 24 Haziran seçimlerine yönelik olarak açıklamalarda bulundu. Söz konusu Perinçek yaptığı açıklamalarda ise; "Bizim ikinci tura kalacağımız kesin. Göreceksiniz Türkiye'yi biz yöneteceğiz" ifadelerini kullandı.

POLİTİKA 31.05.2018, 14:50 31.05.2018, 15:06
Doğu Perinçek: Bizim İkinci Tura Kalacağımız Kesin Türkiye'yi Biz Yöneteceğiz

Vatan Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Doğu Perinçek, Perpa İş Merkezi'nde buranın yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelerek toplantı gerçekleştirdi.

Doğu Perinçek yaptığı açıklamalarda ise ikinci tura kalacaklarını sözlerine ekledi.

Doğu Perinçek'in açıklamalarından satır başları;

Yerli üreticilerimize destek vereceğiz. Üreticiyi tekrar Türkiye'nin efendisi konumuna getireceğiz. Tekrar bütün çarşılarımızı Türkiye'nin efendisi yapacağız. Bu bir mecburiyet değildir, seçenekte değildir.

Çiftçilerimizin, işçilerimizi, sanayicilerimizin, tüccarlarımızın yeni dönemi başlıyor. Türkiye'yi sıcak para komisyoncularının yönetmesine izin vermeyeceğiz. Büyük bankalar, tefeciler yönetmeyecek. Üreticilerin Türkiye'sini kuracağız.

Bizim değişimi yoktur. Bizler aynı yerde duruyoruz. Üreticiyi desteklemek ve Türkiye'nin güvenliğini korumak noktasında durmaktayız. Hiçbir değişiklik yoktur.

Selahattin Demirtaş'ın yani PKK'nın adamını cumhurbaşkanı yardımcısı yapan bir projenin içinde olmayı kimse bizden istemesin.

Ben Muharrem İnce'ye şunu öneriyorum; derhal bu yanlışı bıraksın. Kamuoyu önüne çıksın, desin ki Biz Selahattin Demirtaş'ı cumhurbaşkanı yardımcısı yapmayacağız. PKK'yı hükümete sokmayacağız. Bizim ikinci tura kalacağımız kesin.

Göreceksiniz Türkiye'yi biz yöneteceğiz. Tekrar çağrıda bulunuyorum. Selahattin Demirtaş gibi PKK elemanlarını cumhurbaşkanı yardımcısı yapmak gibi Türkiye için son derece tehlikeli bir sevdadan derhal vazgeçmesi gerekmektedir.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Yorumlar (1)
Ankaralı Yusuf 2 yıl önce
ya bu adam neyine güveniyor anlamış değilim. çok ama çok yüksekten atıyor inanın.