Ekrem İmamoğlu'ndan Uğur Dündar Hakkında Açıklama!

Cumhuriyet Halk Partisi'nin İstanbul Adayı Ekrem İmamoğlu'ndan rakibi Binali Yıldırım ile yapılması planlanan ortak canlı yayın hakkında açıklama geldi. Uğur Dündar konusunda düşüncesini paylaşan İmamoğlu; "Ortak yayınla ilgili Uğur Dündar ismine hiçbir itirazım olmaz. Aksine memnun olurum" dedi. İşte detaylar...

POLİTİKA 08.06.2019, 18:37
Ekrem İmamoğlu'ndan Uğur Dündar Hakkında Açıklama!

Gazeteci Tolga Candaş Işık, İmamoğlu-Yıldırım buluşmasına ilişkin Twitter'dan yaptığı açıklamada "Az önce Ekrem İmamoğlu cevaben aradı, 'Ortak yayınla ilgili Uğur Dündar ismine hiçbir itirazım olmaz.

Aksine memnun olurum. Sadece tartışmanın içeriğiyle ilgili İstanbul seçimi süreci ekseninde kalmak suretiyle hiçbir kısıtlama olmamalı' dedi." ifadelerini kullandı.

PROGRAMI KİMİN YÖNETECEĞİ KONUSU BENİM AÇIMDAN HİÇ FARK ETMEZ

Yıldırım ise ortak yayınla ilgili, "Bununla ilgili iki partinin yetkilileri görüşme yapıyor, detayları konuşuyorlar. Benim tercihim herhangi bir kanal yerine bir stüdyoda programın yapılması.

İsteyen bütün kanalların bu programı İstanbulululara, vatandaşlara duyurması daha doğru. 'Yok bu kanal oldu, şu kanal olmadı' gibi tartışmalardan kurtulmuş olunur.

Programı kimin yöneteceği konusu benim açımdan hiç fark etmez. Kim olursa olsun ama tecrübeli olması açısından Uğur Dündar'ı tercih ederim ama başka birini istiyorlarsa ona da eyvallah." ifadelerini kullandı.

ADİL OLACAĞIMDAN KİMSENİN KUŞKUSU YOKTUR

İndependent Türkçe'ye konuşan Uğur Dündar, tekliften duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Adil olacağımdan beni tanıyan ve takip eden kimsenin kuşkusu yoktur." diye yanıt verdi.

Yorumlar (1)
Bekir Toparslan 6 ay önce
Torpilinizi yanınızda götürün başka şekilde almıyorlar haberiniz olsun :)