Ekrem İmamoğlu sahurda yayın yaptı! "Canım gerçekten çok sıkkın..."

Binali Yıldırım'ın 'Seçim neden iptal edildi?' sorusuna 'Çünkü çaldılar' diye yanıt vermesi sosyal medyada olay olmuştu. Dün akşam sahur vaktinde evinin mutfağından canlı yayın yapan Ekrem İmamoğlu bu sözlere sert yanıt verdi. İmamoğlu: "Üzülüyorum, çok üzülüyorum, yazıklar olsun! Şu Ramazan ayında yalanla, iftirayla konuşuyorsunuz ya hepinizi Allah’a havale ediyorum." diye konuştu.

POLİTİKA 13.05.2019, 08:43
Ekrem İmamoğlu sahurda yayın yaptı! "Canım gerçekten çok sıkkın..."

Binali Yıldırım'ın 'Seçim neden iptal edildi?' sorusuna 'Çünkü çaldılar' diye yanıt vermesi sosyal medyada olay olmuştu. Dün akşam sahur vaktinde evinin mutfağından canlı yayın yapan Ekrem İmamoğlu bu sözlere sert yanıt verdi.

“Sahurda konuşmak pek adetim değil” diyerek evinde çektiği videoyu paylaşan İmamoğlu, “Gerçekten canım çok sıkkın. Rakibime soruyorlar, ‘Seçim niye iptal edildi’ diye, ‘Çaldılar’ diyor. Daha korkuncu ne biliyor musunuz, 3-4 yaşındaki çocuklara ‘çaldılar’ dedirterek kampanya yapıyorlar, o günahsız, pırıl pırıl çocuklara. Başkanlık ne ki, ben her şeyden önce 3 çocuk babasıyım. Sakın o çocukları kirletmeyin! Üzülüyorum, çok üzülüyorum, yazıklar olsun! Ve hepinizi Allah’a havale ediyorum. Şu Ramazan ayında yalanla, iftirayla konuşuyorsunuz ya hepinizi Allah’a havale ediyorum. Başkan olursun, Bakan olursun Meclis Başkanı olursun ama… Neyse. Babamın güzel bir lafı vardır, ‘Doğruluk ve dürüstlük, insanı mutlu eder’, inşallah siz de bir gün mutlu olursunuz.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)