Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım Ortak Canlı Yayını Ne Zaman Yapılacak? Moderatörü Belli Oldu Mu?

Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal'dan Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım Ortak Canlı Yayını hakkında açıklama geldi... Mahir Ünal, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Engin Altay ile İmamoğlu ve Yıldırım ortak yayını hakkında görüşme gerçekleştirdi... Peki Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım ortak canlı yayını ne zaman yapılacak? Moderatörü belli oldu mu?

Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım Ortak Canlı Yayını Ne Zaman Yapılacak? Moderatörü Belli Oldu Mu?

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal ile CHP Genel Başkan Yardımcısı Engin Altay, Ekrem İmamoğlu- Binali Yıldırım ortak yayını konusunda bir görüşme daha yaptı.

AK Partili Mahir Ünal yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"16 Haziran 2019 saat 21.00'de canlı yayında bir araya gelecektir. Tüm kanallarda yayınlanacak şekilde ortak yayınla gerçekleşecektir. Canlı yayının moderatörlüğünü İsmail Küçükkaya yapacaktır."

CHP'li Engin Altay ise şunları söyledi:

"Eşit süre ve eşit sorularla yapılacak. Canlı yayın programı da Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde yapılacak. Teknik ekip ise AK Parti ve CHP ekiplerinden oluşacaktır."

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2019, 17:31
YORUM EKLE