Erdoğan 14 ilin daha AK Parti Belediye Başkan Adaylarını Açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptığı açıklamalarında 14 il Belediye Başkan adayını daha açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan Belediye Başkan adaylarını açıklamasının yanı sıra çeşitli değerlendirmelerde de bulundu.

POLİTİKA 06.12.2018, 11:48 07.12.2018, 01:54
Erdoğan 14 ilin daha AK Parti Belediye Başkan Adaylarını Açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti’nin 14 belediye başkan adayını daha açıkladı.

İşte aday listesi;

Ağrı - Savcı Sayan

Aksaray - Evren Dinçer

Bilecik - Nihat Can

Erzincan - Cemalettin Başsoy

Edirne - Koray Uymaz

Isparta - Şükrü Başdeğirmen

Iğdır - Adil Aşırım

Kars - Ensar Erdoğdu

Kırşehir - Yaşar Bahçeci

Kütahya - Ahmet Sami Kutlu

Siirt - Ali İlbaş

Tunceli - Gökhan Arslan

Van - Necdet Takva

Zonguldak - Ömer Selim Alan

Erdoğan'ın açıklamaları:

(Kılıçdaroğlu) Katıldığı toplantılara baktığımız zaman karşımıza bambaşka bir manzara çıkıyor. Programlarının tamamının basına kapalı olması bu geziyi daha ilginç hale getiriyor.
Tüm siyasi hayatlarını Türkiye düşmanlığına adamış, terör örgütleri ile yakın ilgileriyle tanınan isimlerle görüşüyor.Kılıçdaroğlu'nun konuştuğu bir milletvekili de güya ülkemiz kökenli bir Alman milletvekili. Bu kişi PKK'yı Almanya'da terör örgütünden çıkarmak için uğraşıyor. Kendisi PKK uzantılı tüm kuruluşlarının baş misafiridir. Kılıçdaroğlu'nun ne konuştuğunu merak ediyorum. Açıkla Kılıçdaroğlu. CHP Genel Başkanı'nın buluştuğu diğer ziyaretçiler olan, onların da sicilleri aynı. Yıllardır bu kişinin yalanlarını, iftiralarını, hezeyanlarını ifşa etmekten biz yorulduk. Kendisi hakkında açtığımız davaların haddi hesabı yok.

Yorumlar (0)