Fatih Erbakan Duyurdu! Yeni Partinin Kurulacağı Tarih Netleşti!

Necmettin Erbakan'ın oğlu Fatih Erbakan, Twitter hesabı üzerinden yeni bir paylaşımda bulundu ve Cumhuriyet Bayramı ve babasının doğumgünü 29 Ekim için ortak bir mesaj yayımladı. Erbakan ayrıca kuracağı parti ile alakalı olarak "net" tarih verdi.

POLİTİKA 29.10.2018, 11:09 Kerim Solak
Fatih Erbakan Duyurdu! Yeni Partinin Kurulacağı Tarih Netleşti!

Fatih Erbakan, Cumhuriyet Bayramı nedeniyle ve Babası Necmettin Erbakan'ın doğumgünü olan 29 Ekim için ortak bir mesaj yayımladı.

Twitter hesabı üzerinden yeni bir paylaşımda bulunan Erbaka kuracağı parti ile alakalı olarak "net" tarih verdi.

Erbakan mesajında ise;

"Buyurun başlıyoruz "Bir çiçekle bahar olmaz, ancak her bahar bir çiçekle başlar" anlayışıyla 1969 yılında tüm insanlığın kurtuluşu için yola çıkan "Baharı başlatan çiçek" merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocamızın doğum günü ve milletimizin yeniden dirilişinin başlangıcı olan 29 Ekim'de;

Milli Görüş Hareketi'ne ikinci baharını yaşatmak, milletimizin ve yedi milyar insanın kurtuluşunu ve selametini temin etmek için yola çıkacak kutlu kervanın müjdesini milletimize, İslam Alemi'ne ve tüm insanlığa veriyoruz Elhamdülillah...

Milletimizin tarihi, inancı ve ruh kökünün doğal bir sonu olan Milli Görüş zihniyetini hakkıyla temsil etmek, Yeniden Büyük Türkiye ve Yeni Bir Dünya hedeflerine ulaşmak için siyasi partimizi 23 Kasım 2018 Cuma günü kuruyoruz.

Tüm ezilenlere ve mazlumlara umut olmak için, kaba kuvvetin değil, hakkın üstün tutulduğu bir dünya için başlattığımız kutlu yürüyüşümüz tüm insanlığa hayırlı ve mübarek olsun." dedi.

FATİH ERBAKAN'IN PAYLAŞIMI

Kamupersoneli.net

Yorumlar (0)