Flaş Gelişme! İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener Cumhurbaşkanı Adayı Olduğunu Açıkladı

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener yaptığı son açıklamada; "Cumhurbaşkanlığına adayım ve 100 bin imzayla Cumhurbaşkanı adayı olacağım" ifadelerini kullandı. Ayrıca seçimlerle alakalı olarak; "Herkes ayağını denk alsın. İYİ Parti seçime girecek ve alacak" dedi.

POLİTİKA 18.04.2018, 16:37
Flaş Gelişme! İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener Cumhurbaşkanı Adayı Olduğunu Açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı erken seçim tarihinden sonra açıklamalarda bulunan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Cumhurbaşkanı adayı olduğunu ifade etti.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener yaptığı açıklamada; Cumhurbaşkanlığına aday olduğunu açıkladı.

100 bin imza ile beraber Cumhurbaşkanı adayı olacağını ifade eden İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener erken seçim ile alakalı olarak yaptığı açıklamada ise; "Herkes ayağını denk alsın, İYİ parti seçimlere girecek ve alacak" dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in açıklamalarından satır başları;

Türkiye'nin gerilmekten sıkıldığını bilmekteyim. Aziz Türk milletinin bıktığını ve artık kusma durumuna geldiğini biliyorum bu aşırı gerginlikten dolayı Biz birinci kongremizi 10 Aralık tarihinde tamamlamış durumdayız.

68 il ve ilçe teşkilatımız buna bağlı olarak kurulmuştur. O günden itibaren saydığınız süreçte 10 Haziran itibariyle seçime girmeye hazır konumdadır.

Herkes ayağını denk alsın, İYİ Parti seçime girecek ve alacak. Abilerin de bu kadar korkmuş durumda olduğunu gördük. Onlar adına gerçekten üzülmüş durumdayım. Seçimlerimiz milletimize hayırlı olsun" ifadelerini kullandı.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Yorumlar (0)