Gaziantepspor Başkanı Hasan Şahin'den Akşener'e: Fetöcü Meral Akşener Bu Atkıya Seni Kurban Ederim

Gaziantepspor TFF 2. Lig’e düşerken 12 Mayıs’ta gerçekleştirilen olağanüstü genel kurulda başkan seçilen Hasan Şahin tepki toplayacak bir paylaşıma imza attı. Twitter hesabından paylaşım yaparak Meral Akşener'e yönelik olarak "fetöcü Meral Akşener seni bu atkıya kurban ederim" ifadelerinde bulundu. İşte detaylar.

Gaziantepspor Başkanı Hasan Şahin'den Akşener'e: Fetöcü Meral Akşener Bu Atkıya Seni Kurban Ederim

Cumhurbaşkanlığı seçimi için il il gezerek yaptıkları mitinglerle beraber seçmenleri ile buluşan Cumhurbaşkanı adayı ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener bu bağlamda ziyaret ettiği Gaziantep’te skandal bir uygulama ile karşı karşıya kalmıştı.

Bilindiği gibi 2 Haziran 2018 tarihinde Cumartesi günü 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda binlerce vatandaş işe bir araya gelen Akşener'in yolu büyükşehir belediyesine ait çöp kamyonları ile kesilmişti. Akşener daha sonra programına Osmaniye'den devam ederken 

AK Parti'li Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, konuya ilişkin açıklama yaparak tepkileri üzerin toplamıştı. Şimdi de mitinginde vatandaşların uzattığı Gaziantepspor atkısını takan Akşener, Gaziantepspor Başkanı Hasan Şahin tarafından açık şekilde neye uğradığını şaşırdı.

12 Mayıs’ta gerçekleştirilen olağanüstü genel kurulda Hasan Şahin Gaziantepspor'un yeni başkanı olmuştu. Twitter hesabından skandal bir paylaşım yapan Şahin Akşener'i belirterek;

“Gaziantep atkısını herkes takabilir teröristler hariç. fetöcü Meral Akşener seni bu atkıya kurban ederim” dedi.

İŞTE O PAYLAŞIM

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2018, 15:23
YORUM EKLE