HDP'li Temelli: Seçime Kendi Adayımızla Katılacağız

Halkların Demokrat Partisi Genel Başkanı Sezai Temelli partisinin Grup Toplantısında açıklamalara yaparak; 24 Haziran'da yapılacak olan seçimlerin hazırlıklarına son hız devam ettiklerini sözlerine ekleyerek kendimize ait adayları ile seçime katılacaklarını ifade etti.

HDP'li Temelli: Seçime Kendi Adayımızla Katılacağız

HDP Eş Genel Başkanı Temelli partilerinin grup toplantısında yaptıkları açıklamada; AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'ın açıklamasında; "Bu döviz lobisinden, baskısından kurtulacağız. Altına geçeceğiz" ifadelerini hatırlayarak

"Bu altınları düğünlerde oğluna takılan çeyrek altın sanmakta. O senin dediğin altınlarda dövizle alınmakta Türk Lirası ile mi alacaksın? İngiltere'de sen o parayla sakız alamazsın. O altınlar orada durmakta ve tüm takas işlemler orada yapılmakta" dedi.

Diğer yandan seçimle alakalı olarak açıklamalar yapan Temelli yaptığı açıklamada;

Mahallelerimizde seçim güvenliği meclisleri oluşturalım. Bu meclisler sandıklara sahip olsun. Gece gündüz çalışmalarımızı yapalım. 7 Haziran'da yarım bıraktığımız işimizi 24 Haziran'da tamamlayalım. Kendi adayımız ile gireceğiz.

Emek, demoktrasi güçlerinin hepsinin sesi olacağız. Emek demokrasi güçlerinin ortaklaşmış olduğu Türkiye'nin adayı ile girecğiz. Türkiye partisi olduğumuzdan dolayı Türkiye adayı ile seçime katılacağız. Güçlü adayla gireceğiz bizim programımız güçlüdür" dedi.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2018, 16:25
YORUM EKLE