İYİ Parti 2019 Yerel Seçim Hazırlığına Başladı!

İYİ Parti 2019 yılının Mart ayında yapılması planlanan yerel seçimlerle alakalı olarak hazırlık için oluşturduğu heyetleri çalışmalarda bulunmak üzere illere gönderdi. Peki yerel seçim hazırlığında İYİ Parti tarafından nasıl bir yol izlenecek? İşte merak edilen tüm detaylar.

İYİ Parti 2019 Yerel Seçim Hazırlığına Başladı!

Herhangi bir değişiklik yapılmadığı durumda 2019 yılının Mart ayında yapılacak yerel seçimler için partiler tarafından hazırlıklar başladı.

İYİ Parti yerel seçimler için hazırlık yapılması kapsamında oluşturduğu heyetleri çalışmalarda bulunmaları için illere gönderdi.

İYİ Parti genel başkan yardımcılarının yanı sıra, Genel İdare Kurulu ve Kurucular Kurulu üyeleri ile milletvekillerinin yer aldığı heyetlerin hazırlık için İYİ Parti genel merkezinde basın toplantısı düzenlendiği ifade edildi.

Ayrıca İYİ Parti Genel Sekreteri Cihan Paçacı orada yaptığı açıklamada ise; 24 Haziran seçimlerinde her türlü baskı ve imkânsızlıklarla beraber partilerinin tek kazananı olduğunu sözlerine ekledi.

Diğer yandan partilerinin 7 aylık süreçte sıfır oydan 5 milyon oya ulaştığını belirterek 43 milletvekili ile Meclise girmeyi başardığını sözlerine ekleyen Paçacı açıklamalarda bulundu.

Açıklamalarında ise;

"Partimize bu başarıyı yaşatan halkımız gelecek yerel seçimlerde de İYİ Parti'ye büyük destekte bulunacaklardır.

Yerel seçimlere hazırlık kapsamında ilk etapta 31 ili kapsayacak şekilde 12 grup ve 200 kişiden oluşan "iyilik kervanı" yola çıkmaktadır.

Halkımızın dertlerini dinleyerek bu sorunlara nasıl çözüm bulacağımızı anlatmak için yola çıktık.

Sivil toplum kuruluşları, yerel basın ve televizyonlar ziyaret edilecek, yerel ve genel problemler üzerinde fikir alışverişi yapılacaktır. İYİ Parti Türkiye'yi karış karış gezecek ve halkımızın kaybolan umutlarını tekrar kazandıracaktır." dedi.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE