İYİ Parti'den Hükümete Çağrı: Çözüm İçin Toplantı Talep Ediyoruz

İYİ Parti tarafından döviz fiyatlarının artmasına ilişkin bir açıklama yapıldı ve açıklamada yükselen döviz fiyatları karşısında çözüm için bir toplantı talep edildi.

İYİ Parti'den Hükümete Çağrı: Çözüm İçin Toplantı Talep Ediyoruz

İYİ Parti tarafından sosyal medya üzerinden bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada Türk Lirasının değer kaybı için bir toplantı talep edildi. 

Bilindiği gibi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamalarının ardından yükselen dolar, ABD Başkanı Trump'ın açıklamalarının ardından tarihi zirvesine ulaştı. 

Bu durum ve TL'nin değer kaybı hakkında İYİ Parti'den bir açıklama geldi. 

İYİ PARTİ'DEN YAPILAN AÇIKLAMA

İYİ Parti tarafından yapılan açıklamada "Türk Lirası'nın değer kaybına sebep olan kararlar alınırken birlikte değildik ama çözüm için bir araya gelebiliriz. Hükümetten, siyasi partilerin ekonomi kurmayları ile geniş katılımlı bir toplantı talep ediyoruz" ifadelerine yer verildi. 

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE