banner731

İyi Parti GİK Toplantısı Sona Erdi: Cumhurbaşkanı Adayı Kesinleşti

İyi Parti Sözcüsü Aytun Çıray çeşitli açıklamalarda bulundu. Aytun Çıray açıklamalarında İyi Parti Genel İdare Kurulu toplantısında Genel Başkan Meral Akşener'in Cumhurbaşkanı adayı olmasına ilişkin kararın alındığını ifade etti. Konu ile ilgili olarak tüm detaylar haberimizde...

POLİTİKA 24.04.2018, 15:17
İyi Parti GİK Toplantısı Sona Erdi: Cumhurbaşkanı Adayı Kesinleşti

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener genel merkezde düzenlenen Genel İdare Kurulu toplantısına katıldı. İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in beraberinde ise AK Parti Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu'nun amcası Salim Ensarioğlu bulunuyordu.

ENSARİOĞLU DA İYİ PARTİ'YE KATILDI

Genel Başkan Meral Akşener katıldığı toplantıda Salim Ensarioğlu'nun İyi Parti'ye katıldığını ifade etti. Ayrıca Meral Akşener açıklamalarında "Allah yolumuzu açık etsin. Çok teşekkür ediyorum kendisine. Güç, kuvvet verdi bize. Çok eski bir dostuz, bizi kırmadı. Hayırlı olsun" ifadelerine yer verdi.

Ayrıca İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener açıklamalarının devamında 14 Mayıs 2018 tarihinde Diyarbakır'a gideceklerini belirtti.

CUMHURBAŞKANI ADAYLIĞINA KARAR VERİLDİ

Tüm bunların yanı sıra İyi Parti Sözcüsü Aytın Çıray bir açıklama yaptı ve toplantıda Meral Akşener'in partilerinin Cumhurbaşkanı adayı olmasına karar verdiğini vurguladı.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)