İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan'dan Erken Seçim Açıklaması!

İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan'dan erken seçim hakkında açıklama geldi. Lütfü Türkkan, erken seçim hakkında yaptığı açıklamasında ise; "Soğuk suyu içince bir 72 saat oturmak lazım, midedeki etkilerini görmek lazım" dedi.

POLİTİKA 24.06.2019, 22:04
İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan'dan Erken Seçim Açıklaması!

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar bugün İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i makamında ziyaret etti ve savunma ile güvenlik konusunda görüşlerini paylaştı.

Basına kapalı gerçekleşen görüşme sonrası gazetecilere açıklamada bulunan İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan açıklamasında ise;

"İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar bu toplantıya baş başa girdi. Görüşme boyunca da tek konu tartışıldı ve istişare edildi.

Türkiye’nin önünde çok önemli iki mesele var; birisi S-400’lerin alınması meselesi, diğeri de Türkiye’nin F-35 programından çıkarılması meselesi.

Sayın Bakan, bu konuda Sayın Akşener’i bilgilendirdi. Konu hakkında Türkiye’nin önündeki bu meselelerin getireceği sorunlar ve avantajlar hakkında bilgi verdi.

Sayın Meral Akşener de, daha önce kendisine bu konuda hazırladığı bilgileri Sayın Milli Savunma Bakanı’na aktardı. Sayın Akşener, bu konulardaki parti görüşümüzü ifade etti” dedi.

Türkkan erken seçim açıklamasında ise;

Soğuk suyu içince bir 72 saat oturmak lazım, midedeki etkilerini görmek lazım.

Erken seçimle ilgili de en rahat ifadeyi o 72 saatten sonra yapmak lazım. Kim söylemiş olursa olsun, ilk etapta söylenen hiçbir görüşün ciddiyeti olmadığını düşünüyorum." dedi.

Yorumlar (0)