İYİ Parti'li Koray Aydın'dan Burhanettin Kocamaz'ın Adaylık Süreci Hakkında Açıklama!

RS FM’de yayınlanan Yavuz Oğhan’dan Bidebunudinle programına konuk olan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, konuyla ilgili olarak sert açıklamalarda bulundu.

POLİTİKA 22.02.2019, 00:43 Kerim Solak
İYİ Parti'li Koray Aydın'dan Burhanettin Kocamaz'ın Adaylık Süreci Hakkında Açıklama!

Aydın'ın açıklaması;

“Burhanettin Kocamaz İYİ Parti’den de aday olamayacak” sözlerini hatırlatan Aydın, “Hamit Tuna Bey de sayın başkanımız için Aralık’ta İYİ Parti’den bile aday olamayacak diyor. Bunun altı dolu olmadan böyle bir iddiada bulunmak kolay değildir”

me alarak istifa etti ki bu o arkadaşımızın normalde yapacağı bir şeyi değil”

“Benim hakkımda yazıp söyleyen arkadaşların söylediklerinin bir kıymeti yok. Bu benim sorumluluğumda değil. Satın alacak adam arıyorsanız her yerde bulabilirsiniz. Bu niyetle alakalıdır. Esas konuşulacak siyasete uzanan bu kirli ellerdir. Basit söylemlerden hesaplara dayalı yorumlardan kurtulmak gerekir”

Bu boş bir söylem. Sayın Cumhurbaşkanı Abdullah Öcalan üzerinden HDP ile pazarlık yapıyor. Kendi kusurunu örtmek için böyle bir söylem gerçekleştirdikleri anlaşılıyor. En son Dolmabahçe Mütabakatı’nda yan yana dizilerek ortak açıklama yaptılar. Böyle bir ittifaka en yatkın parti şu anda AK parti”

Yorumlar (0)