İYİ Parti Lideri Akşener'den Çok Önemli İttifak Açıklaması

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, CHP ile ittifak konusunda çeşitli değerlendirmeler yaparak 15 gün içinde ittifakın olup olmayacağının netleşeceğini belirtti.

İYİ Parti Lideri Akşener'den Çok Önemli İttifak Açıklaması

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener CHP Genel Başkanı Kemal  Kılıçdaroğlu ile yaptığı ittifak görüşmesinin ardınan çıkan '18 ilde pazarlık' iddiaları hakkında açıklamalarda bulundu.

İTTİFAK AÇIKLAMASI

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener bu konu hakkında yaptığı açıklamalarında önemli değerlendirmelerde bulunarak görüşmede hiçbir şekilde il ya da isim üzerinde durulmadığını belirterek şu ifadeleri kullandı:

"Yalnızca ittifak görüşmelerine başlanması, iki partiden temsilcilerin daha sonra bir araya gelmesi noktasında fikir birliğine vardık" dedi. Şöyle devam etti: Biz ittifak görüşmelerinin en kısa sürede neticelendirilmesinden yana olduğumuzu söyledik. 15 gün içinde konunun netleştirilmesini istedik. İki hafta içinde ittifak olup olmayacağı kesinleşir."

Konu ile ilgili olarak Meral Akşener Karar Gazetesini ziyaret ederek ittifak konusu hakkında değerlendirmelerde bulundu. İYİ Parti Lideri Akşener gazetede yaptığı açıklamalarında "İsim ve iller görüşmede kesinlikle gündeme gelmedi. Ancak 15 gün içinde ittifakın olup olmayacağı netleşecek" ifadelerine yer verdi.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2018, 09:18
YORUM EKLE