İYİ Parti Milletvekili İstifa Kararı Aldı! Meral Akşener'den Açıklama

İYİ Parti'de yaşanan hareketliliğe bir yenisi daha eklendi. İYİ Parti İstanbul Milletvekili olan Mehmet Fatih Şeker istifa ettiğini duyurdu. Konuya dair partiden ilk açıklama ise İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener tarafından geldi.

POLİTİKA 31.08.2018, 20:00
İYİ Parti Milletvekili İstifa Kararı Aldı! Meral Akşener'den Açıklama

İYİ Parti İstanbul Milletvekili ve önceki dönem Genel Başkan Yardımcısı Fatih Mehmet Şeker almış olduğu bir karar ile İYİ Parti'den istifa etti. İYİ Parti'den istifasına ilişkin dilekçeyi Yargıtay'a ileten Fatih Mehmet Şeker almış olduğu istifa kararına ilişkin ise herhangi bir gerekçe sunmadı. 

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'de, İYİ Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Fatih Şeker'in gerekçesiz istifasına dair bazı açıklamalarda bulundu. İşte detaylar,

İYİ PARTİ'DE İSTANBUL MİLLETVEKİLİ İSTİFA ETTİ

İYİ Parti'de il yöneticilerinin istifasının istenmesinin ardından bir istifa haberi de İYİ Parti İstanbul Milletvekili ve önceki dönem Genel Başkan Yardımcısı Fatih Mehmet Şeker'den geldi. Mehmet Fatih Şeker partisinden bir gerekçe göstermeden ayrıldı. 

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Fatih Mehmet Şeker'in almış olduğu bu karar üzerine bir açıklama yaptı. Meral Akşener açıklamasında İYİ Parti İstanbul Milletvekili Şeker'in herhangi bir gerekçe göstermediğini vurgulayarak şu ifadeleri kullandı. “Fatih Mehmet Bey’i ilkeli bir arkadaş olarak biliriz. Partisinden istifa ettiğine göre milletvekilliğinden de istifa etmeli. İlkeli olmak bunu gerektirir”

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)