İYİ Parti’nin Büyük İstanbul Mitingi İptal Edildi!

İYİ Parti'nin 23 Haziran 2018 tarihinde yapacağı Büyük İstanbul Mitinginin iptal edildiği duyuruldu. Söz konusu Mitingin iptal edilmesine yönelik olarak Meral Akşener tarafından yazılı açıklama yayınlandı. Peki neden iptal edildi? İşte detaylar...

POLİTİKA 22.06.2018, 11:18
İYİ Parti’nin Büyük İstanbul Mitingi İptal Edildi!

Kırıkkale'de geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Parti Samsun milletvekili adayı İbrahim Özyer'in, Samsun'daki cenaze töreni dolayısıyla İYİ Parti'nin yarın İstanbul'da yapılması planlanan miting iptal edildiği duyuruldu.

Konuyla alakalı olarak İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener yazılı açıklama yayınladı.

Akşener yaptığı açıklamada ise;

"Elim bir trafik kazasında kaybettiğimiz değerli arkadaşım İbrahim Özyer’in cenazesi nedeniyle 23 Haziran Cumartesi günü yapılması planlanan İstanbul’daki tüm mitinglerimiz iptal olmuştur.

Merhumun naaşı öğle namazını müteakiben Samsun Büyük Cami’den kaldırılacaktır." ifadelerini kullandı.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Yorumlar (1)
Sevgi 1 yıl önce
Ölen milletvekili adayına elbette cok üzüldük öncelikle İYİ partililere baş saglıği filerim ancak bir kişinin ölülümü ne kadar acı olursa olsun memleketin istikbalinden daha önemli olamaz kanaatinde olarak mitiglerin iptaline cok daha fazla üzüldüğümüde belirmek isterim. Bu millet umudu sizlerde görüp sizinle birlikte umutla secimlere girdiğimiz secim arefesindeki iptal secmeni cok üzmüştür vefa bir kişiden ileri olup milyonlarca kişiye olmaliydı vatan icin son ana kadar mitingler her oahasına iptal olmamaliydi. üzüldüm üzüldük. Umarım secimler mutlandırır bizleri.