Kemal Kılıçdaroğlu ve Muharrem İnce'nin Yapacağı Ortak Miting Programları İptal Edildi

Cumhuriyet Halk Partisi'nin Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ve Cumhuriyet Halk Partisi'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin beraber yapacakları ortak mitinglerin iptal edildiği ifade edildi.

Kemal Kılıçdaroğlu ve Muharrem İnce'nin Yapacağı Ortak Miting Programları İptal Edildi

Cumhuriyet Halk Partisi kurmayları tarafından alınan kararlara göre; 

Cumhuriyet Halk Partisi'nin Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ve Cumhuriyet Halk Partisi'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin ortak miting programlarının iptal edildiği açıklandı.

10 büyükşehirde ortak miting kararı alan Kılıçdaroğlu ve İnce'nin bu sayıyı önce 8'e daha sonra ise 4 mitinge düşürdüğü ifade edildi.

Kılıçdaroğlu'nun İnce ile beraber yapacağı görüşmeyle beraber ortak mitinglerin tarafsız Cumhurbaşkanı adayı propagandasına zarar verme olasılığı gözetilerek iptaline karar verildiği duyuruldu.

Yapılacak seçimlere kadar Kılıçdaroğlu'nun ve İnce ayrı ayrı propaganda yapmaya devam edeceği belirtildi.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE