Kılıçdaroğlu'ndan Kandil Açıklaması: Seçim Zamanı Operasyon Yapalım Oyumuz Artsın Diyorlar

Cumhuriyet Halk Partisi'nin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu katılım sağladığı televizyon programında açıklamalarda bulundu ve Kandil'e yönelik olarak yapılan operasyonları değerlendirdi. İşte Kemal Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarından satır başları...

Kılıçdaroğlu'ndan Kandil Açıklaması: Seçim Zamanı Operasyon Yapalım Oyumuz Artsın Diyorlar

Cumhuriyet Halk Partisi'nin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Kandil operasyonuna yönelik eleştiri geldi.

Kılıçdaroğlu katılım sağladığı televizyon programında sorulara yanıt verdi.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarından satır başları;

Terörle mücadele meşru hakkımızdır. Terör bir insanlık suçudur. Türkiye'de PKK terör örgütü hangi siyasi partinin Genel Başkanı'na saldırdı? Bana saldırdı. Bir er şehit oldu. Biz PKK ile birlikte olsak neden bana saldırsınlar?

OSLO'da biz mi gidip görüştük? 4 yılda terörü bitiremezsem siyaseti bırakırım. Cumhuriyet Halk Partisi daima Türkiye'nin çıkarlarını savunur.

Siyasetin bir düzeyi ve ahlakı olmalıdır: Terör sorununu parlamentoda çözeceğiz.

Kapalı kapılar ardında vaatlerde bulunmayacaksınız. PKK ile yeni mücadele edilmiyor ki, yıllardır mücadele ediliyor. Kandil'e yeni girilmiyor ki, defalarca girildi. Bu operasyonların seçmenin davranışını etkileyeceğini düşünmüyorum.

Önemli olan Kandil'i almak değil ki, terörü bitirmek. Terörle mücadele akıl işidir. Terörün finans kaynaklarını kesmedikten sonra terör bitmez. Seçim zamanı operasyon yapalım, oyumuz artsın diyorlar.

Muharrem İnce Cumhurbaşkanı olduğunda, Ortadoğu Barış ve İşbirliği Teşkilatı kurulması için önemli bir adım atacak. Suriye, İran ve Irak'ı ziyaret edecek. 197 bin lira için kampanya açacağım

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE