Kültür Bakanı Kurtulmuş: Kılıçdaroğlu İnce'nin Seçilemeyeceğini Biliyor

Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş yaptığı açıklamada CHP'yi eleştirdi. Bakan Kurtulmuş yaptığı açıklamada ise; "Kılıçdaroğlu, İnce'nin seçilemeyeceğini biliyor" ifadelerini kullanarak seçime yönelik eleştirilerde bulundu.

Kültür Bakanı Kurtulmuş: Kılıçdaroğlu İnce'nin Seçilemeyeceğini Biliyor

Kültür Bakanı Numan Kurtulmuş, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Silivri İrtibat Bürosu'nda gazilerle de bir araya geldi.

Orada seçime yönelik açıklamalarda bulunan Kültür Bakanı Kurtulmuş CHP'ye yönelik olarak ifadelerde bulundu ve AK Parti'nin seçime yönelik çalışmalarından bahsetti.

Kültür Bakanı Kurtulmuş'un açıklamalarından satır başları;

Bu kalan sürenin çok iyi değerlendirilmesi lazım. Biz, Bu kadar yıldır iktidardayız, bu kadar tecrübeli bir siyasi hareketiz diye bir öz güven içerisinde yan gelip yatamayız. Şunu biliyoruz ki peşin peşin kazanılmış hiçbir seçim yoktur. İlk andan itibaren bunu söylüyoruz.

Seçimi kazanmak, seçim meydanlarında halkla çok iyi ilişki kurarak, köy köy, ev ev, kapı kapı dolaşarak, insanların önce gönlünü ve zihnini kazanmakla mümkündür. Dolayısıyla oy vermek nihayetinde bir dakikalık iş ama insanları oy vermeye götürecek olan süreçse yoğun ve meşakkatli bir iştir

25 HAZİRAN SABAHINDAN İTİBAREN...

İnşallah 25 Haziran sabahından itibaren Türkiye'de Cumhurbaşkanlığı Yönetim Modeline geçeceğiz ve yeni bu modelin getirmiş olduğu daha etkin bir yönetim şeklini Türkiye'ye getirmiş olacağız.

KILIÇDAROĞLI İNCEİN SEÇİLEMEYECEĞİNİ BİLİYOR

Zaten sayın İnce'nin yüzde 28-30-32 alacağını da genel başkanları ilan ediyor. 'İnce'nin oyu arttı, yüzde 28-30 alacak.' diyor. Halbuki hepimiz biliyoruz ki Türkiye'de cumhurbaşkanı seçilebilmek için yüzde 50 artı bir lazım. Demek ki Kılıçdaroğlu, İnce'nin seçilemeyeceğini biliyor. İnancı yok.

3 KELİME ORTAK NOKTASI OLMAYAN PARTİLER İTTİFAK YAPIYORLAR

Yazmış, 'Değiştir', iyi tamam değiştirelim, kim cumhurbaşkanı olacak? 'Tayyip gitsin de kim olursa olsun'. A ve Z partisi gibi birbirine uzak, 3 kelime ortak noktası olmayan muhalefet partileri nasıl oluyor da Tayyip Erdoğan karşıtlığı üzerinden bir ittifak yapıyorlar ve bu ittifakın millete ne faydası olur, bunun anlaşılması mümkün değil. Çok açık söylüyorum, Tayyip Erdoğan karşıtlığından bu millete fayda gelmez."

GEZİ PARKI 17- 25 VE 15 TEMMUZ OLAYLARI TESADÜF DEĞİLDİR

Bu sadece bizim için değil, çocuklarımız ve torunlarımızın geleceği için bir seçimdir. Türkiye'yi yolundan çevirmek isteyenlerin neler yaptığını yaşadığımız şu kısa sürede gördük. Gezi Parkı, 17-25 Aralık, 15 Temmuz olayları ve bunların her birisiyle eş zamanlı yürütülen kur operasyonları ya da ekonomi üzerindeki operasyonlar tesadüfen değildir.

Son zamanda yaşadığımız bu dolar operasyonu da tesadüfen olmuş bir operasyon değildir. Bunların hepsi, Türkiye'nin ayaklarından çekmek, Türkiye'yi tökezletmek için yapılan operasyonlardır.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2018, 09:16
YORUM EKLE