Kürt Vatandaşların Dışlanması Hakkında Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Açıklama: Beni Karşısında Bulur

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan çeşitli açıklamalarda bulundu ve Kürtlerin dışlanması hakkında çeşitli değerlendirmelerde bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan kim böyle bir davranış içine girerse karşısında kendisini bulacağını ifade etti. Konu hakkında detaylar haberimizde..

Kürt Vatandaşların Dışlanması Hakkında Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Açıklama: Beni Karşısında Bulur

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Van mitinginde halka seslendi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın buradaki açıklamalarının detaylarını okuyucularımızla paylaşıyoruz.

KÜRT VATANDAŞLARIN DIŞLANMASI HAKKINDA AÇIKLAMA

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan söz konusu açıklamalarında Kürtlerin dışlanması hakkında önemli değerlendirmelerde bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan kim böyle bir şey yaparsa karşısında kendisini bulacağını ifade ederek şöyle konuştu:

"Siz benim kardeşimsiniz. Sizin Kürt olmanız, Türk olmanız, Gürcü olmanız bunlar beni ilgilendirmiyor. Beni ilgilendiren ne biliyor musunuz? Beni yaradan Allah sizi de yarattı. Onun için yaradılanı yaradandan ötürü seviyorum. Sevmemek mümkün mü? Ne diyor sevgili peygamberimiz? “Cennete giremezsiniz, iman etmedikçe. İman etmiş olmazsınız, birbirinizi sevmedikçe” Hem seveceğiz, hem sevileceğiz."

Bu ülkede hangi Kürt sadece Kürt olduğu için dışlanıyorsa dışlayanların karşısında duracağını ifade eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan böyle bir terbiyesizlik yapanların karşısında kendisinin ve Türkiye Cumhuriyeti Devletinin duracağını belirtti.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE