Mahir Ünal Açıladı: AK Parti'de Kongre Tarihi Belli Oldu

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal çeşitli açıklamalarda bulundu. AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal açıklamalarında AK Parti kongre tarihini de ifade etti. Peki kongre ne zaman yapılacak? Konu ile ilgili olarak tüm detaylar haberimizde...

Mahir Ünal Açıladı: AK Parti'de Kongre Tarihi Belli Oldu

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal çeşitli açıklamalarda bulundu ve kongre tarihini belirtti.

Konu ile ilgili olarak AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal'ın açıklamalarının detaylarını kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz.

KONGRE TARİHİ BELLİ OLDU

Bu bağlamda AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal kongrenin 18 Ağustos 2018 tarihinde geçekleştirileceğini ifade etti. Mahir Ünal açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

"MKYK'mız gerekli değerlendirmeleri istişareleri gerçekleştirdi. Yine teşkilat başkanlığımızın sunumu ve 6'ncı olağan kongre ile sunumu değerlendirildi ve 18 Ağustos’ta kongremizin gerçekleştirilmesi kararı alındı. Biz yine aynı şekilde önümüzdeki günlerde partimizde oluşturacağımız komisyonla kendi etkinliklerimizi yapacağız."

Bunun yanı sıra Mahir Ünal açıklamalarında "14 Ağustos AK Parti'nin kuruluş yıl dönümü. 14 Ağustos kuruluş yıl dönümü ve 18 Ağustos kongremizi birleştirerek ikisini birlikte kutlamayı düşünüyoruz." ifadelerini kullandı.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2018, 23:30
YORUM EKLE