Mahir Ünal'dan Kılıçdaroğlu'na Dolar Tepkisi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal çeşitli açıklamalarda bulundu. Mahir Ünal açıklamalarında CHP Lideri Kılıçdaroğlu'na dolar tepkisinde bulundu. Konu hakkında detaylar haberimizde...

POLİTİKA 11.08.2018, 18:15
Mahir Ünal'dan Kılıçdaroğlu'na Dolar Tepkisi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal kendine ait sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yaptı.

Mahir Ünal söz konusu açıklamalarında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Türkiye'ye yönelik kur manipülasyonu destekli uluslararası operasyon düzenlenirken operasyonun sözcülüğünü üstlenmesine şaşırmadıklarını vurguladı.

Konu ile ilgili olarak Mahir Ünal'ın açıklamalarının detaylarını kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz..

MAHİR ÜNAL'IN AÇIKLAMALARI

"Hükümete yönelik 'yaptırım paketi' adı altında yalan, yanlış, iftira dolu tüm argümanlarını bu pakete doldurması, tam anlamıyla bir siyasi karaborsacılıktır. Bugün yaşananlara ve açıklamalara bakıldığında dolar kuru ile ilgili dalgalanmanın manipülatif olduğu ve ekonomik gerçeklerle bağdaşmadığı apaçık ortadayken Kılıçdaroğlu, aldığı pozisyon ile Türkiye karşıtlarının safında yer almıştır. Kılıçdaroğlu bilmelidir ki Türkiye, bugüne kadar kendisinin de sözcülük görevini üstlendiği onlarca hamleyi, Cumhurbaşkanımızın dik duruşu, milletimizin kenetlenmesi ile aşmıştır. Bu sebeple Recep Tayyip Erdoğan lider, Kılıçdaroğlu ise meşruiyeti tartışmalı bir genel başkandır." 

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)