Maliye Bakanı Ağbal: Kılıçdaroğlu'nun Yalanlarını Düzeltmekten Bıktım

Maliye Bakanı Naci Ağbal katıldığı bir program kapsamında muhalefet partilerinin seçim sürecini değerlendirdi. Bu konuda çarpıcı açıklamalarda bulunan Bakan Ağbal konuşmasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik açıklamalarda bulundu.

Maliye Bakanı Ağbal: Kılıçdaroğlu'nun Yalanlarını Düzeltmekten Bıktım

Maliye Bakanı Naci Ağbal, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ile beraber bir programa katıldı. Burada programa katılan vatandaşlara yönelik açıklamalarda bulunan Bakan Ağbal seçim yarışına dair çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. 

KEMAL KILIÇDAROĞLU'NUN YALANLARINI DÜZELTMEKTEN BEN BIKTIM

Maliye Bakanı Naci Ağbal katıldığı program kapsamında yapmış olduğu konuşmasında, muhalefetin seçim yarışında yanlış bilgi verdiğini söyledi ve bu yanlışlıkları düzeltmekten bıktım dedi. Milletin artık bunlara kanmadığını söyleyen Bakan Ağbal şu açıklamalarda bulundu. 

"Bu süreçte yalanın bini bir para, siyasetin kalitesini yerlere serdiler. Her gün bir yalan dolan içerisindeler. Sayın Kılıçdaroğlu adeta yalan rüzgarı gibi gidiyor ve zaman zaman benim konularıma da giriyor. Kendisi eski maliyeci, şaşırıp kalıyorum öyle şeyler söylüyor ki artık ben her gün yalanlarını, yanlışlarını düzeltmekten bıktım ama millet olarak tabii ki biz bunlara asla kanmıyoruz."

SAVUNMA SANAYİ AÇIKLAMASI

Maliye Bakanı Ağbal konuşmasında ayrıca Türkiye'nin savunma sanayisinde yapmış olduğu atılımlara dikkat çekti. Bu atılımların Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sayesinde olduğunu söyleyen Bakan Ağbal konuşmasını şu şekilde sürdürdü. 

"Bugün kendi milli tankını yapan bir Türkiye var. Bugün milli helikopterini, ATAK projesini yapan bir Türkiye var. Bugün kendi orta menzilli, uzun menzilli füze sistemlerini yapan bir Türkiye var. Bugün içerideki, dışarıdaki enerjisi ile bölgesinde ve küreselde güçlü bir Türkiye var. Kimin sayesinde bunlar? Önce Rabbimin takdiri, sonra sizlerin desteği ve dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan sayesinde oluyor bunlar. Rabbim bizlere nasip etti Sayın Cumhurbaşkanımızla beraber çalışmak, onun bu memlekete yapmış olduğu bu hizmetlere katkı sağlamak imkanına sahip olduk. Rabbim Sayın Cumhurbaşkanımıza hayırlı, güzel ömürler versin, nice yıllar boyunca memleketimize hizmeti nasip eylesin."

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE