Mansur Yavaş Sessizliğini Bozdu ! Seçimlerde Ortak Aday Mı Olacak?

Uzun zamandır aday olup olmayacağı tartışılan Mansur Yavaş çeşitli açıklamalarda bulundu. Mansur Yavaş yerel seçimlerde ortak aday mı olacak? Haberimizde...

Mansur Yavaş Sessizliğini Bozdu ! Seçimlerde Ortak Aday Mı Olacak?

Adı CHP ve İYİ Parti ile geçen Mansur Yavaş yerel seçimler hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu. Mansur Yavaş konu hakkında yaptığı açıklamalarını sosyal medya üzerinden gerçekleştirdi.

Açıklamlarında Ankara'nın sıradan bir şehit olmadığını ifade eden Mansur Yavaş, "Ülkemizin Başkentidir. Ankara’yı, zamana ve zemine göre değişebilen politik ihtiraslara göre okumak; bu kente yapılabilecek en büyük haksızlıktır. Gösterilen ilginin ideolojik taassuptan uzak durup Ankara’yı merkeze almamız olduğuna inanıyorum" dedi.

MANSUR YAVAŞ'IN AÇIKLAMALARI

Mansur Yavaş açıklamalarında ortak akıl ve uzlaşı ile bir aday tespiti yapılmasını umut etti ve açıklamalarının devamında şu ifadelere yer verdi:

"Ben aday olsam da olmasam da Ülkemize yakışır bir Başkent için ve 20 yılı aşkın tahribatın artık sona erdirilmesi için siyasi partilerin uzlaşıp bir araya gelmesi artık ihmal edilemez bir zorunluluktur. Başkente siyaset gözlüğü ile bakılamaz .

Ankara seçimine sadece parti gözüyle bakanlar 24 yıllık bir partizanlıktan ders almamış demektir. Aynısını yapmak istemenin izahı yoktur. Ankara rozetsiz olarak yönetilmelidir. Umarım ortak akıl ve uzlaşı ile bir aday tespiti yapılıp Ankara layık olduğu değere kavuşur."

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE