Mehmet Kocadon Muğla İçin Aday Olduğunu Açıkladı!

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon 18 Ekim 2018 Perşembe günü Cumhuriyet Halk Partisi Muğla İl Başkanlığına aday adaylığı başvuru dosyasını teslim edeceği ifade edildi. İşte konuya yönelik olarak tüm detaylar sitemizde.

POLİTİKA 17.10.2018, 15:52 Kerim Solak
Mehmet Kocadon Muğla İçin Aday Olduğunu Açıkladı!

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'un 18 Ekim Perşembe günü Cumhuriyet Halk Partisi Muğla İl Başkanlığına aday adaylığı başvuru dosyasını teslim edeceği duyuruldu.

1999 yılında Ortakent Yahşi Beldesinde Belediye Başkanı seçilerek göreve başlayan ve daha sonra sırasıyla Bordum İlçe ve Bodrum Yarımadası Belediye Başkanı olarak halkın oylarıyla seçilen Mehmet Kocadon'un 2019 yılı Mart ayında gerçekleştirilmesi planlanan yerel seçimlerde ise Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday başvurusu yapacağı ifade edildi.

Kocadan ayrıca konuyla alakalı olarak yaptığı açıklamada;

"2014 yılında yürürlüğe giren Büyükşehir Yasası ile ülkemizin ve dünyanın en güzel ilçelerinden birinde belediye başkanı olarak görev yapıyorum.

2019 yılı içinde gerçekleşecek seçimlerde de Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday adayıyım. Ekibimle birlikte Muğla'da aynı dili konuşanlarla, aynı duyguları bizimle paylaşanlarla birlikte olacağız" dedi.

Kamupersoneli.net

Yorumlar (1)
HASANKOSAK 10 ay önce
bodrum yetmez sana kocadon sira muğlada di̇mi̇ sömüre sömüre doymadiniz doymayacaksiniz ama kabahat halka orayada seçerler seni̇ orayida yersi̇n yoksa nerden gi̇yor bu cesaret deği̇lmi̇