Menzil Cemaati Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Kimi Destekleyeceğini Açıkladı

Adıyaman merkezli Menzil cemaatine yakınlığı ile bilinen bazı dernekler yapmış oldukları açıklamalar ile 24 Haziran tarihinde destek verecekleri cumhurbaşkanı adayını açıkladılar. Yapılan açıklamaya dair detayları sizlere haberimizde paylaşıyoruz.

Menzil Cemaati Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Kimi Destekleyeceğini Açıkladı

Bilindiği üzere 24 Haziran tarihinde cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçimleri gerçekleştirilecek. Menzil cemaatine yakınlığı ile bilinen bazı derneklerde seçimlerden önce yapmış oldukları açıklamalar ile destekleyecekleri cumhurbaşkanı adayını açıkladılar. 

TUMSİAD, Semerkand Vakfı, Beşir Derneği ve GENÇKON düzenlendikleri ortay basın açıklamasında 24 Haziran seçimlerinde Cumhur ittifakını ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan destek vereceklerini duyurdular. 

MENZİL CEMAATİ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'I DESTEKLEYECEK

Düzenlenen ortak basın açıklamasında bir konuşma yapan TÜMSİAD Genel Başkanı Yaşar Doğan "Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinde Cumhur ittifakını ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleyeceğimizi kamuoyuna saygıyla duyuruyoruz" ifadelerini kullandı. 

TÜMSİAD Genel Başkanı Yaşar Doğan düzenlenen ortak basın toplantısı kapsamında ki konuşmasında Gazze'de yaşanacak olaylara ilişkin düzenlenecek olacak Yenikapı mitingine yönelikte açıklamalarda bulundu. 

''Amerika destekli terörist İsrail'in planlı ve sistemli soykırım uygulamaları bütün Müslümanların yüreğini yakmıştır. Devletimizin 3 günlük millî yas ilânını ve Cuma günü öğleden sonra Yenikapı'da düzenlediği zulme karşı dev buluşmayı önemli ve yerinde bir karar olarak değerlendiriyoruz. Kardeş kuruluşlarımız ile birlikte Yenikapı'da olacağımızı belirtiyor; din, dil, ırk, milliyet, siyasi görüş ve kültürel farklılık gözetmeksizin bütün dünya kamuoyunu zulme karşı bir araya gelmeye çağırıyoruz"

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2018, 01:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ümit reis
Ümit reis - 1 yıl Önce

Fetöden kurtulduk birde menzil grubu çıktı.Allahım bu millete akıl ver

Kemal reis
Kemal reis - 12 ay Önce

Allah'ım akıl ver diyenlerin Allah'ı var mı