Meral Akşener Karamollaoğlu ve İnce'ye Yardımcılık Önereceğini Açıkladı

İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener yaptığı açıklamalarla beraber seçimle alakalı olarak detaylardan bahsetti. Akşener ayrıca yaptığı açıklamada Temel Karamollaoğlu ve Muharrem İnce'ye yardımcılık önereceğini açıkladı.

Meral Akşener Karamollaoğlu ve İnce'ye Yardımcılık Önereceğini Açıkladı

​​​​​İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener Ekşi Sözlük yazarlarının sorularını yanıt verdi.

Sözcü'de yer alan habere göre Akşener, "İkinci tura sizin kalmanız durumunda Sayın İnce ve Sayın Karamollaoğlu'nun başkan yardımcılığı veya Sayın İnce kalırsa sizin ve Sayın Karamollaoğlu'nun başkan yardımcılığı konusuna bakışınız nedir?" sorusuna yanıt vererek;

CHP'li ve Saadet Partili rakipleri Muharrem İnce ile Temel Karamollaoğlu'na başkan yardımcılığı görevi sunacağını ifade ederek; '"2. tura ben kalacağım ve elbette kabul ettikleri takdirde başkan yardımcılığında arkadaşlarımla beraber çalışacağım."

Ayrıca Akşener "2. tura İnce'nin kalması halinde destek verir misiniz?" sorusuna ise "Ben bu soruya 'evet' cevabını vermekten yoruldum. Ama ben kalacağım" 

Akşener "Tayyip Erdoğan'a rakip olmak nasıl bir duygu?" sorusunu verdiği cevapta ise;  "Harika bir duygu. Hele yenmek daha da harika bir duygu" ifadesini kullanarak yanıtladı.

"8 Temmuz'dan sonra Tayyip Erdoğan'a hangi sahil kasabasında yaşamayı önerirsiniz Meral Hanım?" sorusuna Akşener, "Ankara'dan uzak dursun da nerede isterse orada yaşasın" ifadelerini kullandı.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE