Meral Akşener Millet İttifakı Liderlerine Toplantı Önerisinde Bulundu

İYİ Parti cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener ittifak yaptıkları muhalefet partisi liderlerine toplantı çağrısı yaptı. Meral Akşener toplantı çağrısını 24 Haziran sonrası parlamenter sisteme dönüşle ilgili yol haritasını belirlemek için yaptı.

Meral Akşener Millet İttifakı Liderlerine Toplantı Önerisinde Bulundu

Bilindiği gibi İYİ Parti cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener seçim beyannamesinde parlamenter sisteme dönüş vaadinde bulunmuştu.

TOPLANTI ÖNERİNDE BULUNDU

İYİ Parti Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener Millet İttifakı'nı oluşturan CHP, Saadet Partisi ve Demokrat Parti liderlerine, toplantı önerisinde bulundu..

Konu ile ilgili olarak İYİ Parti cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener açıklamalarını katıldığı bir radyo programında yaptı. İYİ Parti lideri Meral Akşener söz konusu açıklamalarında Parlamenter sisteme hızlı ve sağlıklı bir şekilde geçebilmek için "24 Haziran öncesi bir yol haritası açıklamanın millete güven vereceğini ifade etti.

Ayrıntılar geldikçe okuyucularımızla paylaşacağız...

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE