Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz MHP'den İstifa Etti

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz MHP'den istifa ettiğini açıkladı. Kocamaz 50 yıldır MHP bünyesinde yer alıyordu. Konu hakkında detaylar haberimizde...

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz MHP'den İstifa Etti

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz Mersin Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Sergi Sarayında bir basın toplantısı düzenledi. 

Kocamaz düzenlediği basın toplantısında 50 yıldır bünyesinde bulunduğu MHP'den istifa ettiğini duyurdu. Burhanettin Kocamaz'ın açıklamaları ise şöyle oldu:

BURHANETTİN KOCAMAZ'IN AÇIKLAMALARI

"Daha önce partiden gönderilmeye zorlanan birçok kişiden sonra sıranın bize geldiğini ve bu tür anlayışlarla daha fazla yol yürüyemeyeceğimi gördüğüm ve bize güvenenlerin bugüne kadar gönül ve yol arkadaşlığı yapan arkadaşlarımızın Mersin adına taleplerini yerine getirmesi konusunda özellikle MHP çatısı altında hizmet üretmenin ortadan kalktığı ve adeta çek git denildiği bir dönemde rahmetli Başbuğ'a olan sadakatimi ve ülkücü fikir ve düşüncelerimi saklı tutmak üzere, hayatımın en zor kararını veriyor ve 50 yıllık içinde bulunduğum MHP'den istifa ediyorum"

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE