MHP'de Kritik Atamalar! Görev Dağılımı Belli Oldu

Milliyetçi Hareket Partisinin Merkezi Yönetim Kurulu (MYK) toplantısı sonrasında görev dağılımı belli oldu. Peki MYK'da yeni düzen nasıl sağlanacak? İşte görev dağılımıyla alakalı olarak tüm detaylar.

MHP'de Kritik Atamalar! Görev Dağılımı Belli Oldu

Milliyetçi Hareket Partisinde yeni görev dağılımı belli oldu. MHP Lideri Bahçeli Başkanlığında bir araya gelen Merkezi Yönetim Kurulu (MYK) toplantısı sonrasında görev dağılımı açıklandı.

Alınan bilgilere göre; İsmail Faruk Aksu ve Hidayet Vahapoğlu genel başkan yardımcısı olarak görev yapacak. Diğer yandan Kadir Şekerci'nin ise genel sekreter yardımcısı olduğu duyuruldu.

Ayrıca parti bünyesinde; MHP'de Genel Başkan Yardımcısı görevini üstlenen Celal Adan'ın yerine İsmail Faruk Aksu atandı.

Ayrıntılar geliyor...

Kamupersoneli.net I ANKARA
 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2018, 15:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
D.H.M.İ KİT İŞÇİSİ
D.H.M.İ KİT İŞÇİSİ - 9 ay Önce

ki̇tlere kadro sözler tutulsun