MHP'den İyi Parti Açıklaması: Seçime Girsin

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli İyi Parti hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu. Bu kapsamda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli İyi Parti'nin seçimlere girip girememesi hakkında ilgilenmediklerini ifade etti ve "seçime girsin" dedi. Konu ile ilgili olarak tüm detaylar haberimizde...

POLİTİKA 21.04.2018, 17:44
MHP'den İyi Parti Açıklaması: Seçime Girsin

MHP Genel Başkanı Bahçeli, partisinin Kızılcahamam'daki kampında gazetecilerle bir araya geldi ve soruları yanıtladı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli buradaki açıklamalarında MHP'nin geçmişten bu yana Türkiye'nin bugünkü siyasi sosyal şartları da dikkate almak kaydıyla ister zamanında ister erken bir seçim için her zaman hazırlıklı olduğunu vurguladı.

Burada MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye bir gazeteci tarafından İyi Parti'nin seçime katılıp katılamayacağı ile ilgili tartışmalar hatırlatıldı. Bunun üzerine MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli çeşitli açıklamalarda bulundu.

İYİ PARTİ DEĞERLENDİRMESİ

Konu ile ilgili olarak MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli burada biraz dikkatli olmak gerektiğini 'Seçim 15 Temmuz'da olacak' sloganı ile siyasallaşma sürecine girenlerin 15 Temmuz'a gerçekten inanmış olsalardı 15 Temmuz'dan 6 ay önce seçime girme yeterliliğine kavuşmuş olmaları gerektiğine işaret etti.

Bunun yanı sıra MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli İyi Parti hakkında ilgi alanlarında olmadığını ifade ederek "Seçime de girsin. Başka partilerden alamaz, alırsa bizden alır. Biz de rıza gösteririz." dedi.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)