MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Ne Zaman Miting Yapacağı Belli Oldu?

MHP'nin miting takvimi netleşmeye başladı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli 5 il merkezinde toplam 31 ilin teşkilatıyla buluşacak. Peki MHP Lideri Devlet Bahçeli bu toplantıların ilkini ne zaman yapacak? Konu ile ilgili olarak tüm detaylar haberimizde...

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Ne Zaman Miting Yapacağı Belli Oldu?

Bilindiği gibi MHP, cumhur ittifakı ile 24 Haziran 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan seçimlere girecek. Peki MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli mitinglerini ne zaman gerçekleştirecek? Konu ile ilgili olarak tüm detayları kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz.

MİTİNG YERİNE TOPLANTILAR YAPACAK

Konu ile ilgili olarak Habertürk'ten Saliha Çolak'ın aktardıklarına göre MHP Gene Başkanı Devlet Bahçeli ramazan ayı boyunca miting yapmayacak ve kapalı salon toplantıları gerçekleştirecek. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli "24 Haziran yeni bir doğuş, cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi, neden, nasıl?" temalı bölge istişare toplantıları gerçekleştirecek ve 5 il merkezinde toplam 31 ilin teşkilatıyla bir araya gelecek. Bu konuda gerçekleştirilecek olan toplantıların ilki 6 Haziran'da Sivas ilinde yapılacak.

MEYDANLARA NE ZAMAN İNECEK?

Bunun yanı sıra MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ramazan ayından sonra seçime 1 hafta kala meydanlara inecek. Program henüz belli olmazken, seçime kadar kalan süre dikkate alınarak mitinglerin 7-8 ili kapsaması bekleniyor.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE