MHP Lideri Bahçeli Ana Hedefi Açıkladı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli gazetecilere yemek verdi. Bunun ardından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli gazetecilerin sorularını yanıtladı ve önemli mesajlar verdi. Bunun yanı sıra Devlet Bahçeli ana hedefi de açıkladı.

POLİTİKA 20.02.2019, 14:50 Batuhan
MHP Lideri Bahçeli Ana Hedefi Açıkladı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli gazetecilere verdiği yemekte gazetecilerin sorularını yanıtladı. Konu ile ilgili olarak MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli açıklamalarında önemli mesajlar verdi. 

Bunun yanı sıra Devlet Bahçeli açıklamalarında ana hedef vurgusu da yaptı. Konu ile ilgili olarak MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli açıklamalarında ana hedefin yüzde 52 altına düşmemek olduğunu belirtti.

Devlet Bahçeli'nin açıklamaları ise şöyle oldu:

NETİCEDEN MEMNUN MUSUNUZ?

Sonuçtan biz MHP olarak memnunuz. Buradan da sonuç alacağımız kanaatindeyiz. Yüzde 52'nin altına düşmemek ana hedeftir. Yüzde 52'nin üzerinde oy alacağımızı düşünmekteyiz.

ORTAK MİTİNG

Planlama genellikle Cumhur İttifakının ağırlıklı partisi AK Parti olduğu için onların çalışma düzenine uygun tarzda yapılıyor. Eğer isterlerse Ankara, İstanbul ve başka şehirler bizim de takvim uygun düşerse görüşülebilir. Aynen Yenikapı'daki gibi muhteşem bir beraberliği İstanbul da gerçekleştirebiliriz. Öyle bir miting İstanbul'da yıldırım gibi çakar.

Yorumlar (0)