MHP Lideri Bahçeli'den Önemli Açıklama: Siyaset Hile Kabul Etmez

Türkiye Büyük Millet Meclisi açılışının 98. yıl dönümü ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla özel gündemle toplandı. Söz konusu toplantının ardından TBMM'den çıkarken MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli çeşitli açıklamalarda bulundu. Bahçeli yaptığı açıklamalarında siyasetin hile kabul etmeyeceğini ifade etti.

MHP Lideri Bahçeli'den Önemli Açıklama: Siyaset Hile Kabul Etmez

Türkiye Büyük Millet Meclisi açılışının 98. yıl dönümü ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla özel gündemle toplandı.

Gerçekleştirilen toplantıyı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de izledi. 

"SİYASET HİLE KABUL ETMEZ"

Gerçekleştirilen görüşmelerin ardından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli TBMM'den ayrılırken CHP'den 15 milletvekilinin istifa ederek İyi Parti'ye geçmesiyle ilgili tartışmalar hakkında değerlendirmelerde bulundu. Bu konu hakkında Devlet Bahçeli "Siyaset hile ve hülle kabul etmez." dedi.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2018, 18:00
YORUM EKLE