MHP Lideri Bahçeli'den Seçim Stratejisi Açıklaması

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli seçim sonuçlarına dair bazı açıklamalarda bulundu. MHP'nin seçim stratejilerine ve elde ettiği başarıya değinen Devlet Bahçeli'nin açıklamalarını sizlerle buluşturuyoruz.

MHP Lideri Bahçeli'den Seçim Stratejisi Açıklaması

24 Haziran cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği genel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi anketlerde gösterilen oy oranlarının çok yukarısında bir oy almış ve önemli bir başarıya imza atmıştı. 

MHP ile AK Parti'sinin kurduğu cumhur ittifakının ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın cumhurbaşkanı olarak seçilmesi ve MHP'nin ittifak içinde yüzde 12 seviyelerinde bir oy alması MHP lideri Bahçeli tarafından değerlendirildi. 

MHP LİDERİ BAHÇELİ'DEN SEÇİM SONUÇLARI DEĞERLENDİRİLMESİ

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara'da basın mensuplarıyla bir araya geldi. Gazetecilerle bir sohbet toplantısı yapan MHP Lideri Devlet Bahçeli, Milliyetçi Hareket Partisi'nin seçimlerde iki stratejisi bulunduğunu ve ikisinde de başarılı olduğunu ifade etti. 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli açıklamalarında “Tuzak bozulmuş komplo püskürtülmüştür. MHP, 24 Haziran seçimlerinden tarihi bir başarı ve alnının akıyla çıkmıştır” ifadelerini kullanırken seçim stratejisi ile ilgili olarak “Birinci stratejimiz, partimizin TBMM'de denge ve denetleme görevini ifa edebilmesi amacıyla güçlü bir grup kurmasıydı. İkinci stratejimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın cumhurbaşkanı seçilmesiydi. Çok şükür iki stratejik hedefimiz de gerçekleşmiştir.” dedi. 

Kamupersoneli.net - ANKARA


 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE