MHP Lideri Bahçeli: Meclis'te de Referandumda da Evet Oyu Vereceğim

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türk milleti tarihte eşine az rastlanır bir husumet kapanındadır. Sabrımız sınıra dayanmıştır dedi. Ayrıca MHP lideri Bahçeli hem Mecliste hem referandumda eve oyu vereceğini ifade etti.

POLİTİKA 03.01.2017, 11:24 03.01.2017, 11:47
MHP Lideri Bahçeli: Meclis'te de Referandumda da Evet Oyu Vereceğim
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında çeşitli açıklamalarda bulundu. 

MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin açıklamalarından bazı kısımlar şöyle;

Türk milleti tarihte eşine rastlanır bir husumet kapanındadır. Her insanımız kaygılıdır. Ne olmuştur da ülkemiz ateş çemberine düşmüş veya düşürülmüştür. Aziz vatanımıza teröristler nasıl yuvalanmış arkalarına kimi yada kimleri almışlardır. Kargaşa ve kriz heveslileri devrededir. Güvenliğimiz budanmakta geleceğimiz buharlaşmaktadır. 2016 yılı terörün hain yüzü ve saldırılarına kurban gitmiştir. 

Bu Saldırılar Hepimize Yöneliktir

Analar ağlamayacak, Fırat'ın suları barışa akacaktı. Türkiye hangi ara bu tuzağa düştü? Cinayetler ne zaman son bulacak ? Bu hunhar saldırılar hepimize yöneliktir. 

Ayrıca MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında Anayasa değişikliği teklifi ve teklif hakkındaki referanduma ilişkin açıklamalarda da bulundu. 

Meclis'te de Referandumda da Evet Oyu Vereceğim 

NTV'nin haberine göre MHP lideri Devlet Bahçeli TBMM Genel Kurulu'nda Pazartesi günü başlayacak Anayasa görüşmelerine ilişkin ise " Anayasa komisyonundaki kabul edilen Genel Kurul'a geldiğinde de bir tek evet oyum vardır onu da vereceğim. Verdiğim evet oyunu da referandumda aynen tekrarlayacağım " ifadelerine yer verdi.  

KAMUPERSONELİ.NET 
Yorumlar (0)