MHP Lideri Bahçeli: Terörün Kökü Kazınacaksa Gün Bugündür

Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında gündeme dair açıklamalarda bulundu. Bahçeli yaptığı açıklamalarda; Afrin harekatına yönelik ifadelerde bulunarak; "Afrin ya yıkılmalı, ya da yakılmalıdır." ifadesinde bulundu.

MHP Lideri Bahçeli: Terörün Kökü Kazınacaksa Gün Bugündür

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Lideri Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında gündemle alakalı olarak açıklamalarda bulundu. Devlet Bahçeli Afrin harekatıyla alakalı olarak ifadelerde sarfetti.

Devlet Bahçeli'nin konuşmalarından satır başları;

"Milli varlıklarımıza kin ve nefret besleyenler hiçbir zaman amaçlarına ulaşamadılar. Milli hayatımızda anıtlaşmış bir yeri olan kitabeler Türklerin bekasına çok kuvvetlive zamanlar üstü vurgularda bulunmuşlardır. Orhun kitabeleri ile kök salmış milli beka şuurları asırlar boyunca taşınarak bugünümüze ulaştı. Türk Milletimizin bekası siyasi bir üst konu olarak belirtebiliriz. Bekamızın mahvı çöküş ve yok oluşu demektir. Milli beka müdafaa edilmediği süreçte tarihi haklarımız korunmazsa akıbeti ihanet lobisi tayin edilebilir. Tehlike bu kadar yakıcı olabilir. Artık teröristlerle her seviyede hesaplaşma zamanına geldik. " dedi.

ZEYİN DALI HAREKATININ 18. GÜNÜNE GELDİK

Zeytin Dalı Harekatı milli güvenliğimizin temini için 18. gününe kadar planlı şekilde ilermiştir. Türkiye'nin meşfru müdafaa haklarının gereğidir. Harama karşı olan helalin duruşudur. Zeytin Dalı Harekatı caniler ve cehalete karşı cesaretimizin duruşu olarak belirtebiliyoruz. Zeytin Dalı Harekatı tarihi önemler içerisinde vazgeçilemeyen değerlerdedir. TSK ve ÖSO güçleri Afrin'e adım adım yaklaşıyor. Bu zamana kadar pek çok yer ele geçirildi. 40'a yakın noktanın teröristlerden temizlendiğini görmekteyiz. Etkisiz hale getirdiğimiz terörist sayısı 950'yi geçerek artmaktadır. Bu süreçle alakalı olarak Kahraman Mehmetçik, masum sivil halkın zarar görmemesi için büyük dikkat ve hassasiyette bulunmaktalar. 

MEHMETLERİMİZ TERÖRİSTLERİ İMAN GÜCÜ İLE EZECEKLER

Davamızda sonuna kadar haklıyız. Son silahlı hain ele geçirilinceye kadar mücadelemiz durmadan devam edecek. Afrin çevreden merkezlere doğru iyi planlanan şekilde harekatla çember içine alındı. Teröristler tarafından işgale dilen korunaklar, hendekler ve tüenller kimsenin gözünden kaçmaz. Bebek katillerinin resmedildiği paçavraların oralara buralara asılma dikkat çekici unsur olarak görünmekte. Terör örgütü Cizre'de, Sur'da olduğu gibi çukur kazarak barikat dikerek kanlı saldırılar için hazırlık yapmıştır. Köstek gibi yer altına hainler, askeri harekatımıza yönelik olarak önceden tedbirler alınmıştır. Görünen gerçekler bunlardır. Hainlerin saklanmaları nafiledir. Kahraman Mehmetlerimiz teröristleri iman gücü ile ezmekteler. Terörün kök kazınıyorsa gün bugündür. Kahramanlarımızın vatanları için toprağa düşmektedir. Bu zamana kadar 18 evladımız şehit olmuş, 62 evladımız yaralanmıştır.

AFRİN YIKILMALI YA DA YAKILMALIDIR

Afrin'de YPG/PYD'nin yanında özellikle ABD Türkiye'yi adı konmamış soğuk savaş dönemlerinde izine az rastlanır art niyetli tavırlara bürünmüştür. Dün Afrin Küçük Darmık Dağı bölgesi tanklarımızın vurulması sözde ülkeler ile izah edeceklerdir. Afrin ilçe merkezine öncelikle burayı bilen ve tanıyan ÖSO girmeli çevre emniyetini de tecrübeli ve şehir içi mücadelelerde uzam olan askerlerimiz sağlamalıdır. Afrin ya yıkılmalı ya  da teröristler ateşe verilmeldir.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2018, 12:15
YORUM EKLE