MHP Lideri Devlet Bahçeli'den CHP'li Özel'e Uyarı!

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli yaptığı açıklamasında; Türkiye'nin 2017 büyüme rakamlarının önem arz ettiğini ifade ederek, ekonomilerin güçlendirilmesinin gerekli olduğunu belirtti ve ayrıca Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili Özgür Özel' yönelik olarak açıklamalarda bulundu.

POLİTİKA 03.04.2018, 12:00 03.04.2018, 12:20
MHP Lideri Devlet Bahçeli'den CHP'li Özel'e Uyarı!

Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli bugün partisinin Meclis grubu toplantısında Milletvekillerine yönelik olarak açıklamalarda bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Lideri'nin açıklamalarından satır başları;

Bir devlet adamı hayal edin, vefatının üzerinden 21 yıl geçmesine rağmen hürmetlerle ve hayırlarla beraber hatırlanıyor olsun. İşte o lider partimizin kurucu genel başkanı olan Alparslan Türkeş beyefendinin ta kendisidir. 

Siyasetin insanlardan kopmış olması tanım ve telafileri zor olacak bir çelişki hali olarak göze çarpmaktadır. İnsanların gündemleri ile siyasetin gündemi değiştirilirse toplumsal zeminde çatlamalar meydana gelecektir.

Ayrıca siyaset dost ve düşmanların bölünmesi tehlikelerine davetiye çıkarabiliyordur. Bunlar çözülmesi gereken sorunlar. Beka ile alakalı meseleler bulunmaktadır. 

Beklentiler karşısında Türkiye ekonomisinin yakaladığı gelişme performansı büyük önem arz etmektedir. Bu büyüme karşısında hayal kırıklığı yaşayanlarda var ancak bu devam edebilecektir. Türkiye'ye diz çöktürmek isteyenler sadece taşeronu kullanmakla kalmamış ve siyaseti kundaklayarak, ekonomiyi karıştırmak ve karanlık odaklara yönelmek onların işidir.

CHP'YE ÖZELEŞTİRİ

CHP'li Özgür Özel'in "Seçim Güvenliği Ordusu Kuracağız" sözlerine yönelik olarak yaptığı açıklamada Bahçeli; "Eğer ordu mordu kuracağım diyerek ortalığı velveleye fitne ve fesatlara vermeye kalkışırlarsa bunların alayının alnını karışlamak ve karşılarına dikilmek bizler için farzdır. Akıllı olun aklınızı başınıza alın ateşle oynamayın" dedi.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Yorumlar (0)