MHP Lideri Devlet Bahçeli'den İttifak Açıklaması !

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli yerel seçimlere ilişkin ittifak açıklamasında bulundu. Devlet Bahçeli'nin açıklamalarının detayları haberimizde...

POLİTİKA 30.09.2018, 14:08 30.09.2018, 16:41
MHP Lideri Devlet Bahçeli'den İttifak Açıklaması !

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin Kızılcahamam kampının kapanışında çeşitli açıklamalarda bulundu. MHP Lideri Bahçeli açıklamalarında ittifak hakkında da değerlendirmelerde bulundu.

İTTİFAK AÇIKLAMASI

Konu ile ilgili olarak MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli açıklamalarında Merkez Bankası ve PPK gecikmeyle de olsa devreye girerek bağımsızlık vasfını gösterdiğini faizdeki yükseliş milleti rahatsız ettiğini vurguladı.

Açıklamalarının devamında "Türkiye ekonomik sabotajın üstesinden gelecek yaralarını saracaktır. Faiz ve kur ateş saçarken "hükümet yıpranır mı" tartışmasına girmek gayri milliliktir." ifadelerine yer veren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Cumhurun ittifak tercihine sadakat göstereceklerini ifade etti.

Af teklifi hakkında da açıklamalarda bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli "Uyuşturucu konusunda bize kimse ayar veremez. Amacımız FETÖ'cü hakim ve savcıların verdiği talimatları gidermektir. Teklifimiz ne genel ne de özel aftır." dedi.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (1)
Cemil efe 1 yıl önce
Sayin Bahcelinin Beyni sulanmis artik iflak olmaz.olan ülkücülere ve MHP ye gönül verenlere oluyor malesef