MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhanettin Kocamaz oldu

MHP'den istifa eden Burhanettin Kocamaz, tekrar MHP'den Aday oldu. Burhanettin Kocamaz Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı oldu.

POLİTİKA 02.12.2018, 14:18 02.12.2018, 14:23
MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhanettin Kocamaz oldu

MHP'den istifa eden Burhanettin Kocamaz tekrar MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz oldu.

Mersin Belediyeden yapılan açıklamaya göre, "Mersin'e yapacak daha çok işimiz var" sloganıyla ilçelerde yapılan hizmet ve temel atma törenleri programı kapsamında Mut ilçesinde yapımı tamamlanan projeler için tören düzenlendi. Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, törendeki konuşmasında, kente büyük hizmetler yaptıklarını belirtti. Mersin ve Tarsus ilçesinde uzun yıllar belediye başkanlığı görevi yaptığını kaydeden Kocamaz, 30 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde vatandaşların oyuna talip olduğunu dile getirdi.

Kocamaz, MHP'den bir süre önce istifa ettiğini anımsatarak, "Mersin kontenjan istemiyor demiştik. Mersin iyi bir araştırmayla adaylarının Mersin'den olmasını talep ediyor demiştik. Ama halkı bir kenara iterek, halka sormadan, halka rağmen siyaset yapmaya çalıştığınızda halk da tavrını koyuyor ve girdiğiniz seçim hüsranla sonuçlanabiliyor." ifadesini kullandı.

Yorumlar (0)