MHP'nin İlk Olarak Meydanlara Hangi İlde İneceği Belli Oldu

MHP'nin Anayasa değişikliği kampanya hazırlıkları netleşti.MHP 18 Mart'ta Elazığ'a mitinglerine başlayacak ve 9 Nisan'da İstanbul'da bitirecek.

POLİTİKA 02.03.2017, 09:22
MHP'nin İlk Olarak Meydanlara Hangi İlde İneceği Belli Oldu

KAMPANYA ŞARKI SÖZLERİ ÇELİKER'DEN

MHP, 16 Nisan'da gerçekleştirilecek referandum kampanyası çalışmalarını tamamladı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, mitinglere 18 Mart'ta Elazığ'dan başlayacak ve noktayı 9 Nisan'da İstanbul'da koyacak. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Özel Kalemi Murat Çelik'er Anayasa değişikliği referandumu kampanyalarında bir sürpriz yaptı ve kampnya şarkısının sözlerini yazdı.

MHP OLARAK KARARLIYIZ

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın ise Anayasa değişikliği kampanyaları hakkında çeşitli açıklamalarda bulunmuştu. Yalçın yaptığı açıklamasında "Açık hava mitingleri yapacağız. Mitinglerimiz büyük illerden başlayarak olur. Mitinglerimiz için Elazığ, Bursa, Kayseri, Eskişehir, Sakarya, Ankara, Afyonkarahisar, Antalya, İstanbul ilk etapta planlanan şehirler. Sahada propaganda faaliyetleri devam ederken yenileri eklenir. Ama ilk etapta bu 9 il. Şu ana kadar AK Parti'den bir teklif gelmedi, bizden de böyle bir teklif gitmedi. Biz MHP olarak kendi kampanyamızı kendimizin yürütmesi konusunda kararlıyız." ifadelerine yer vermişti. 

Ayrıca Semih Yalçın açıklamasında MHP'nin dört ayaklı kampanyasının ilk ayağı genişletilmiş il divan toplantılarının oluşturacağını ifade etmişti.

Kamupersoneli.net | ANKARA

Yorumlar (0)