Milliyetçi Hareket Partisi'nin Seçim Sloganı Belli Oldu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim tarihini 24 Haziran 2018 olarak açıklamasından sonra seçime katılacak parti yetkilileri tarafından seçim hazırlıkları başladı. Partilerin sloganları ve reklam çalışmaları hızlı bir şekilde devam ederken gelen detaylara göre; MHP'nin seçim sloganının belli olduğu belirtildi.

Milliyetçi Hareket Partisi'nin Seçim Sloganı Belli Oldu!

Milliyetçi Hareket Partisi tarafından 24 Haziran 2018 seçimlerinde kullanılacak sloganlar seçim beyannamesi ve mitinglere yönelik olarak çalışmalar son hızıyla devam ediyor.

Milliyetçi Hareket Partisi ve Adalet ve Kalkınma Partisi'nin yaptıkları "Cumhur İttifakı" için belirlenen slogan ise; "Cumhur İttifakı, milletin aklı" olarak açıklandı.

Diğer yandan Milleyetçi Hareket Partisi'nin erken seçim beyannamesi önceki seçim beyannamelerinden farklı olarak detaylandırılmayacağı ifade ediliyor.

Milliyet gazetesinin haberine göre Cumhurbaşkanı hükümet sistemi ve devletin yeniden yapılanmasına yönelik olarak beyannamede önceliğin verileceği belirtildi.

GENÇLER ÖN PLANA ALINIYOR

Gelen detaylara göre seçim beyannamesi içerisinde belirtilecek temel vurgunun 2023 Türkiye'si ve Güvenlik başlığı adı altında olacağı belirtildi.

Eğitim ve sağlığa da yer verilecek olan beyannemede kadınlara ve gençlere yönelik projelerin öne çıkarılacağı açıklandı.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE