Muharrem İnce'den Okul Müdürlerine Talimat Veriliyor İddiası

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce seçim çalışmaları kapsamında yapmış olduğu konuşmasında seçim sürecini değerlendirdi. Konuşmasında ayrıca çok konuşulacak bir iddiada bulunan Muharrem İnce okul müdürlerine talimat verildiğini öne sürdü.

Muharrem İnce'den Okul Müdürlerine Talimat Veriliyor İddiası

Cumhuriyet Halk Partisi cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, 24 Haziran cumhurbaşkanlığı seçimlerine yönelik çalışmaları kapsamında Mersin'de halkın karşısına çıktı. Burada seçim vaatlerine ilişkin açıklamalarda bulunan Muharrem İnce önemli açıklamalarda bulundu. 

Muharrem İnce, Mersin'de yapmış olduğu konuşmasında ayrıca bazı iddialarda bulundu ve zamanı geldiğinde bunların hesabının sorulacağını söyledi. 

OKUL MÜDÜLERİNE TALİMAT VERİYORLAR İDDİASI

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce açıklamalarında okul müdürlerine talimat verildiğini öne sürerek sosyal medyadan yapılan paylaşımlara dikkat çekti. Konuşmasında bu yapılanlara yönelik haberler geldiğini söyleyen Muharrem İnce şu açıklamalarda bulundu. 

"Okul müdürleri, ilçe milli eğitim müdürleri, o attığınız tweetleri, attığınız mesajların hepsini biliyorum. Siz gidin önce çocukların okullarda temiz tuvaletlere girmelerine bakın, nitelikli okul niteliksiz okul ayrımına bakın. Kimsiniz siz? Valiler, kaymakamlar... İçlerinde namuslu, dürüst, Cumhuriyetçi kaymakamlar da var, haber veriyorlar. Meydanlarda geziyorlar sanki AKP'nin il başkanı, Tayyip Erdoğan'ın yaverleri gibi çalışıyorlar. Her birinizi bir kenara not ediyoruz, merak etmeyin, zamanı gelecek hepsinin hesabını soracağız hiç merak etmeyin."

MUHARREM İNCE'DEN MEDYAYA ELEŞTİRİ

Cumhuriyet Halk Partisi cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce seçim çalışmaları kapsamında düzenlediği mitingde medyaya yönelikte eleştirilerde bulundu. Medyanın yanlış yaptığını söyleyen Muharrem İnce üç büyük kentte mitingi kaldığını ve bu mitinglerde de aynı durumun olması halinde kanalların önüne gideceklerini söyledi. 

"Televizyonları uyarıyorum, bakın 104 mitingimde yanlış yaptınız, şimdi geriye kaldı 3 büyük kentin mitingi. Ben de meydanlara gönlünü koyan, yüreğini koyan, beni dinlemeye gelen vatandaşlarıma sesleniyorum. Eğer aynı numarayı İstanbul, Ankara, İzmir'de de yaparlarsa miting meydanından kanalların önüne gideceğiz hep birlikte. Bakalım el mi yaman bey mi yaman. Manşet atan Erdoğan, televizyonlara program yapan Erdoğan, manşetlere direne direne gelen ben. Saraylı Erdoğan, devletin uçağıyla gezen Erdoğan, devletin parasını harcayan Erdoğan, milletin parasıyla miting yapan ben."

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2018, 20:58
YORUM EKLE